Apie mus

Tęsdami svetingųjų Jonų tradiciją svečių namai „Jonus“ įsikūrė pačiame legendomis apipinto miesto centre. 2016 m. naujai įrengti apartamentai gali priimti iki 20 svečių. Administracijos darbuotojai Jus pasitiks ir maloniai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Ramų poilsį ir jaukumą suteiks komfortiški, skandinaviško stiliaus, šviesūs ir jaukūs kambariai, dekoruoti natūraliomis medžiagomis.

Čia jausitės kaip namuose, nes rasite viską, ko gali prireikti poilsiui: skaitmeninę televiziją, kad neprailgtų vakarai, bevielio ryšio internetą, kad neprarastumėte naujienų pulso, patogias lovas su ortopediniais čiužiniais ir rafinuotais patalais, virtuvę su visa įranga, indų ir įrankių komplektais – visa tai leis mėgautis jaukia Jums sukurta atmosfera.

Apartamentai yra patogioje vietoje, tad lankomiausias vietas galėsite pasiekti ne tik automobiliu, dviračiu, bet ir pėsčiomis. Čia pat – senamiestis, novatoriškai įrengta Sąjūdžio aikštė su fontanais, Jono Basanavičiaus ir Jeronimo Ralio gatvių sankirtoje, eismo žiedo viduryje, atvykusius pasitinka miesto sergėtojas Jonas, stovintis ant ažūrinio 11 m aukščio nerūdijančio plieno „Šviesos bokšto“ – miesto simbolio. Turistus ir miesto istorijos bei kultūros mėgėjus, manome, sudomins ir kiti lankytini objektai: Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia, Krašto muziejus, vertėjo, gydytojo Jeronimo Ralio kapas ir jo paminklas, Santarvės aikštėje pastatytas paminklas kraštiečiui ir lietuvių raštijos pradininkui Abraomui Kulviečiui.

Niekas taip nepalengvina kasdienybės kaip geras susisiekimas ir išplėtota infrastruktūra. Gerai sutvarkytas Jonavos gatvių tinklas, parkeliai, skverai, tvenkiniai, išsidėstę tarp gyvenamųjų mikrorajonų, priemiestiniai želdiniai – vieni būdingiausių mūsų miesto bruožų. Gyventojų ir svečių patogumui įsteigti sveikatos apsaugos, kultūros ir sporto objektai, čia pat, miesto centre, įsikūrę prekybos centrai ir kavinės. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams skirtas vienas iš geriausių Lietuvoje dviračių takas, jungiantis visus Jonavos kampelius, nuotykių parko „Lokės pėda“ trasos, puiki išvyka pro Lokėnėlių piliakalnį. Entuziastus mėgautis žiemos malonumais pakvies 2015 m. įrengtas modernus slidinėjimo centras.

Gurmanus ir ne tik juos maloniai nustebins ir visas paslaptis apie kastinį atskleis tikras žemaitis, kilęs iš Kretingos rajono, Petras Bieliauskas, kurio sodyba įsikūrusi Ragožių k. Daugiau informacijos https://www.facebook.com/petrokastinis

Jauku kaip namie

Siūlome skirtingai įrengtus jaukius ir patogius apartamentus. Kiekviename kambaryje, priklausomai nuo jo dydžio, gali apsistoti nuo 1 iki 4 žmonių.

Esame beveik pačiame šalies centre

Esame beveik pačiame šalies centre, 35 km nuo Kauno. Patogi geografinė padėtis tranzitui, transporto infrastruktūra orientuota į daugelį kitų Lietuvos regionų.

Jūs visada laukiami!

Priimame nuo14val.iki 20val. Vėlyvas priėmimas būtinai turi būti suderintas su administracijos darbuotoju tel.+37068338987 arba el. p.info@jonus.lt

Kambariai Išsirinkite pageidaujamą

Ramus poilsis ir jaukumas

Ramų poilsį ir jaukumą suteiks komfortiški, skandinaviško stiliaus, šviesūs ir jaukūs kambariai, dekoruoti natūraliomis medžiagomis.
Kainos Prieinamos kiekvienam

Rasite viską, ko gali prireikti poilsiui

Skaitmeninė televizija, bevielis internetas, patogios lovos su ortopediniais čiužiniais, virtuvė su visa įranga, indų ir įrankių komplektais – visa tai leis mėgautis jaukia Jums sukurta atmosfera.

Rami aplinka Atraskite Jonavą

Patogi vieta

Apartamentai yra patogioje vietoje, tad lankomiausias vietas galėsite pasiekti ne tik automobiliu, dviračiu, bet ir pėsčiomis. Niekas taip nepalengvina kasdienybės kaip geras susisiekimas ir išplėtota infrastruktūra.